Hiiuma Tiglud- tule saa osa elamusest

See on koht, kus Sinu fantaasia saab tiivad!
Romantik saab uut inspiratsiooni ja avastamisrõõmu!

 

Telkimise ehk kämpamise mõttes on laias laastus olemas kahte sorti inimesi – need, kellele meeldib telkida ja need, kellele eriti mitte. Sageli seostub telkimine selliste omadustega nagu "kitsas", "kõva ja konarlik küljealune", "umbne" jne. Kuid telkimine ei pea tingimata selline olema.

Elamusmajutus ehk Tiglu telkimine annab kõik mugavused, et ennast looduses hästi tunda. Telgid on püstitatud Hiiumaale ,Kukka külla. Telgis sees on magamiseks mõnus voodi ning samuti on olemas elekter ja eraldi pesemisvõimalused, mõnus lõkkekoht ning privaatsus on tagatud.

Telgi ümbruses on puutumatu loodus, Luhastu looduskaitseala, mõnusad matkarajad, seene- ja marjametsad, kaunid rannad, haruldased luitemännikud.

Muistsed rahvad on juba ammustest aegadest kasutanud suuri hubaseid telke mistahes ilmastikus toimetulemiseks. Kunagised maadeavastajad on suurte safaritelkidega teinud ööbimise õdusaks paljudes maanurkades alates kõrbetest ja lõpetades vihmametsadega. Telkimine ei pea tänapäeval olema enam lõputute katsumuste ja kannatuste rada, vaid kui sellesse lisada väike annus glamuuri ja mugavust, saab telgielu muuta nauditavaks ka neile, kes muidu sellest suurt lugu ei pea.

Tiglu telgid on üldjuhul suured niinimetatud safaritelgid, mille interjööri kujundamisel peetakse silmas külastaja mugavust. Varustustasemed ulatuvad lihtsatest sisustuslahendustest glamuursete hotellitoa tüüpi interjöörideni välja. Tiglud on varustatud korraliku laia voodiga, vaipade, voodipesuga ning ka küttekehaga. Sisuliselt on tegemist klassikalise motelli/hotelli tüüpi toaga. Vahe on selles, et toas viibijat lahutab välismaailmast kivi- või puuseinte asemel üksnes telgikangas. Selline mugavuse ja metsiku telkimise kombinatsioon annab telgis veedetud ööle hoopis teistsuguse tähenduse ja mõõtme

Just ülalkirjeldatud viisil sisustatud telkides pakub elamusmajutust ilusal mereäärsel maalapil Hiiumaa saarel. See on koht, kus aeg peatub ja mõiste Puhkus avaldub oma parimas vormis. Meie Tiglud asuvad eemal argi saginast ja pakub ülimat privaatsust mere ja kadakase rannamaa veerel.


Eelmine
Kuidas elaval lõkkel lõhe küpsetada?
Järgmine
Tiglutamine

Lisa kommentaar

Email again: